Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalk Gidelim Fragman

<< 2 3 45 6 >>Kalk Gidelim 83. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (13 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Hatice Memiş
Senaryo: Baykut Badem, Güliz Kucur, Hazan Toma
Kanal ve Yayın Günü: Trt 1 - Cumartesi - 20:00
Kalk Gidelim Oyuncuları:
Kalk Gidelim Konusu:

Staff Film'in yapımcılığını üstlendiği Hatice Memiş'in yönetmenliğini yaptığı Ufuk Özkan, Erkan Severi Ayça Varlıer gibi isimlerin yer aldığı Kalk Gidelim Trt 1 ekranlarında her hafta izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Yorum Yap

Kalk Gidelim dizisine 13 Yorum Yapıldı
 1. zekiye: dizi cok güzel küfürsüz sadakat sevgi saygı kısacası aile geleneğine cok uygun olması gereken bir dizi cünku filimler insanlara örnek teşkıl ediyor umarım butun diziler böyle olur
 2. Filiz: Bütün bir hafta cumartesi gününü bekliyorum bu dizi için stres atmak için bire bir her gün tekrarını koysalar yine izlerim
 3. Melek: İnsanın içini ısıtıyor çok güzel dizi her cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyoruz
 4. güven demir: ufuk özkan harikasın oyuncunun dibi adam ya
 5. İsimsiz: Cok güzel Dizi severek izliyorum herkesetavsiye ederim bakin
 6. sait: guzel dizi ancak aşıı aşk meşk işlerine girdi birakiyorum sacmalasti
 7. Zehra: Süper komik tam aile dizisi bitmez inşallah
 8. Gökhan t.: Muazzam bir dizi köy halkını anlatan ve hiçbir olumsuzluk içermeyen bir dizi dur kalk gidelim. Tavsiye ediyorum.
 9. Gökhan: Çok güzel bir dizi severek izliyorum.
 10. Ayla: Aile bağları saygı hoşgörü birlikte yaşama kültürü gibi unutulmaya başlayan değerlerimizi eğlenceli bir yorumla anlatan mükemmel bir dizi
 11. Hasan: Mustafa Ali Dizide ölmesin Tadı kaçar Dizinin
 12. Osman: Mustafa Ali gerçekten öldümü ????
 13. Sami: Çok güzel bir dizi

Kalk Gidelim Dizisi Özet

Kalk Gidelim 4. Bölümde Neler Yaşanacak?
Meryem Nurcan'a gerçekleri söyler. Nurcan Mustafa Ali'nin bu gerçeği saklamasına mı kızsın yoksa böyle önemli bir durumu Meryem'den duyduğuna mı? Bunun üzerine Nurcan uzun uzun düşünür. Ev halkı Nurcan'ın durumundan korkmaya başlar.
Nurcan kendine geldiğinde işler hiç bekledikleri gibi olmaz. Diğer yanda Hacı Hüseyin Sefettin'e Mustafa Ali ve Canberk'e çiftlikte bir iş vermesini ister.

Kalk Gidelim 3. Bölümde Neler Yaşanacak?
Mustafa Ali hastanede babası uyurken içinden gelen her şeyi söylemiştir. İflas ettiğini babası değil abisi Seyfettin öğrenir. Seyfettin haberi babasına duyurur fakat Mustafa Ali kabullenmek istemez. Seyfettin kardeşini denemek için çiftlikte işlerin kötü gittiğini söyler ve borç para ister. Mustafa Ali şimdi hem köye çeşme yaptırmak zorunda kalmış hemde Seyfettin'e istediği borcu vermek durumunda kalmıştır.
Kalk Gidelim 2. Bölümde Neler Yaşanacak?
Hacı Hüseyin işlerin başına kurnaz oğlu Seyfettin'i mi yoksa İstanbul'da fabrikalar kurmuş batırmış hayırsız Mustafa Ali'yi mi getirecek ? Köylü halkı Mustafa Ali ve ailesini kabullenecek mi yoksa dışlayacak mı? Meryem köylüler üzerinde etki kurabilecek mi? Zaman geçtikçe Mustafa Ali karısı Nurcan ve çocukları başta burada asla yaşanmaz dedikleri köye iyice alışmaya başlayacaklardır. Dede ve Babaanne sevgisini sıcaklığını doğayla iç içe olmanın huzurunu tadacaklardır.